There are no translations available.

Mūsu komanda

Mūsu komanda sastāv no kvalificētiem un pieredzes bagātiem juristiem. Maģistra grādu esam ieguvuši Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, papildinot savas zināšanas Rīgas Juridiskajā augstskolā un citās iestādēs, kuras piedāvā juridiskās tālākizglītības programmas. Ņemot vērā to, ka juridiskās sfēras attīstības ritms ir ļoti straujš, mēs turpinām padziļināt savas zināšanas un sekot līdzi progresam.

 
Back
kontakti

Jums ir nepieciešami profesionāli juridiskie pakalpojumi ? – Esat nokļuvuši pareizajā vietā.

sekojiet mums

Sekojiet mums līdzi un uzziniet jaunumus sociālajos tīklos Twitter, Facebook, LinkedIn.

jautājiet mums

Daudzu juridisko jautājumu risināšanai nav nepieciešama personīga tikšanās ar juristu, tāpēc mēs piedāvājam iespēju..

Find us on LinkedIn
Find us on Facebook
Follow Us